Sivasspor koronavirüs testi

Sivasspor koronavirüs testi negatif çıktı

Posted by

Süper Ligin iddialı takımları arasında yer alan Sivasspor koronavirüs testi negatif çıktı. Korona virüs süreci sonrasında lig karşılaşmaları öncesinde takımların kovid 19 testinden geçtikleri biliniyor. Bu kapsamda Sivasspor futbol takımının da 12. Kez kovid 19 testinden geçtiği ifade ediliyor.

Gençlerbirliği maçı öncesinde korona virüs testinden geçirilen Sivasspor takımının futbolcuları ve teknik heyetinin testlerinin negatif çıktığı ifade ediliyor. Bu kapsamda 12. Kez yapılan testlerin tamamının da negatif çıktığının altı çiziliyor.

Sivasspor Koronavirüs Testi Negatif Çıktı!

Süper Lig takımları arasında yer alan Sivasspor Koronavirüs Testi negatif çıktı! Bu konuya dair yapılan yazılı açıklamaya göre takıma uygulaman korona virüs testinin 12. Kez negatif çıktığı ifade edildi. Gençlerbirliği maçı öncesinde A takım kadrosunda yer alan futbolculara, teknik heyet ile idari kadroya kovid 19 testi uygulandığı biliniyor.

Öte yandan uygulanan korona virüs testinin 12. Kez negatif çıkması, olumlu bir havanın oluşmasını sağladı. Yine Sivasspor takımının şimdiden gelecek sezonun da hazırlıklarına başladığı da ifade ediliyor.

Güncel Yazılar