Sivasspor Kayserispor maçı

Sivasspor Kayseri Maçına Hazır!

Posted by

Süper Ligde iddialı bir konumda yer alan Sivasspor Kayserispor maçı hazırlıklarını tamamladı. Sivasspor futbol takımı ligde üst sıralarda yer almayı başaran takımlar arasında yer alıyor. Üstelik şampiyonluk iddiası da devam eden Sivasspor takımının, bu iddiasını sürdürebilmesi için Kayserispor maçını kazanması gerekiyor.

Sivasspor teknik direktörü olan Rıza Çalımbay öncülüğünde hazırlık antrenmanlarını tamamlayan kırmızı beyazlı takım, artık maç saatini beklemeye başladı. Oldukça yoğun bir antrenman süreci içerisinde yer alan Sivasspor, bu maçı mutlak suretle kazanmayı çok istiyor.

Tek Hedef Galibiyet!

Sivasspor Kayserispor maçı öncesinde hazırlıklarını tamamlayan kırmızı beyazlılar bu maçı kazanmayı istiyor. Antrenman çalışmalarına ilk önce ısınma çalışmalarıyla başlayan kırmızı beyazlılar daha sonra pas çalışmasıyla antrenman çalışmaların devam ediyor.

Antrenmanlarını genelde çift kalem maçla tamamlayan Sivasspor futbol takımı oldukça yoğun bir şekilde ligdeki kalan maçları için çalışmalarını ortaya koyuyor. Bu kapsamda Sivasspor, mutlak galibiyet parolasıyla bu zor maça çıkıyor.

Güncel Yazılar