Sivasspor Kayserispor maçı

Sivasspor Kayserispor Maçına Hazırlanıyor

Posted by

Süper Ligin flaş takımları arasında yer alan Sivasspor Kayserispor maçı hazırlıklarına aralıksız olarak devam ediyor. Bu kapsamda etkili bir antrenman sürecinin içerisinde yer alan Sivasspor futbol takımının ligdeki iddiasına devam etmek istediği de biliyor.

Öte yandan bu hafta oynanılacak olan Kayserispor takımının küme düşme hattında yer aldığı biliniyor. Bu kapsamda Kayserispor takımının yüksek bir motivasyonla bu maça çıkacağına da kesin gözüyle bakılıyor. Böylece bu maçın beklenilenden de zor geçeceği düşünüyor.

Kayserispor da Bu Maça Asılacak

Süper Ligde kalma mücadelesi veren Kayserispor futbol takımının son derece etkili bir performans oraya koyabileceği biliniyor. Sivasspor Kayserispor maçı bu özelliği bakımından sonucu en çok merak edilen maçlar arasında yer alıyor.

Süper Ligde Şampiyonluk mücadelesi veren Sivasspor futbol takımının teknik direktörü olan Rıza Çalımbay, oyuncularını Kayserispor maçı için hazırlıyor. Bu maç hem Kayserispor için hem de Sivasspor futbl takımı için büyük bir önem arz ediyor. Bundan dolayı da bu maçın sonucu merakla bekleniliyor.

Güncel Yazılar