Sivasspor Kaptanı Ziya Erdal

Sivasspor Kaptanı Çok Mutlu

Posted by

Demir Grup Sivasspor’un kaptanı olan Ziya Erdal, antrenman sırasında adeta kendinden geçti. Sivasspor Kaptanı Ziya Erdal, antrenman sırasında oldukça güzel vakit geçiriyor. Onun eğlenceli anları kameralara yansırken, Ziya Erdal’ın oldukça moralli olduğu da gözleniyor.

Süper Lig’de etkili futboluyla büyük beğeni kazanan takımlar arasında yer alan Sivasspor, kalan maçları için ara vermeden çalışmalarına devam ediyor. Teknik direktör Rıza Çalımbay öncülüğünde çalışan takım oyuncularının oldukça neşeli oldukları da bildiriliyor.

Kaptan Çıldırdı Yorumları Yapılıyor

Sivasspor Kaptanı Ziya Erdal takımla birlikte antrenman yaparken, oldukça eğlenceli hareketlerde bulunuyor. Bu durum zaman zaman Ziya Erdal çıldırdı! Yorumlarının yapılmasını da mümkün kılıyor. Onun eğlenceli anlarının kameralara yansıması, takımda da olumlu bir havanın oluştuğunu gösteriyor.

Korona virüs nedeniyle liglere verilen aranın ardından ilk maçlarına çıkan Sivasspor, kalan maçları için de iddialı bir şekilde hazırlık yapıyor. Bu kapsamda Sivasspor takımının oldukça iddialı bir şekilde hazırlıklarına devam ettiği de biliniyor.

Güncel Yazılar