Sivasspor Süper Lig

Sivasspor Evinde Namağlup

Posted by

Bu sezonun flaş takımları arasında yer alan Sivasspor Süper Lig karşılaşmalarında evinde yenilgisiz oynamaya devam ediyor. En son Denizlispor takımını da evinde 1 – 0 mağlup eden Sivasspor, evinde maç kaybetmeyen tek takım olma özelliğini de korudu. Tam 16 maç boyunca sahasında yenilgi yüzü görmeyen Yiğidolar, Süper Ligdeki iddialarını da sürdürüyor.

Kırmızı Beyazlı takım Süper Ligde oldukça başarılı bir sezon yaşıyor. Bu kapsamda etkili futboluna devam eden Sivasspor; her geçen gün kendinden söz ettirmeyi de başarıyor. Evinde hiçbir maçı kaybetmeyen Yiğidolar, kalan tüm maçlarını da kazanmanın hesabını yapıyor.

Sivasspor Bildiğimiz Gibi

Süper Lige kaldığı yerden devam eden Sivasspor evindeki maçı kazanmayı bildi. Sivasspor Süper Lig karşılaşması olan Denizlispor maçını evinde kazanmasını bildi. Öte yandan Sivasspor futbol takımının kalan 7 maçtan 3 tanesini evinde oynayacağı da biliniyor.

Deplasmanda oynayacağı maçları da kazanıp, mutlu sona ulaşmayı hedefleyen Sivasspor, böylece liderlik iddiasını da son maça kadar sürdürmenin hesabını yapıyor. Konuya dair açıklama yapan Rıza Çalımbay, futbolcularından memnun olduğunun da altını çiziyor.

Güncel Yazılar