Sivaspor futbol takımı

Sivasspor Takımı Hazırlıklara Devam Etti!

Posted by

Süper Ligde deyim yerindeyse fırtına gibi esen Sivaspor futbol takımı, liglere verilen aranın ardından açılacak olan sezona hız kesmeden hazırlanıyor. Hazırlıklarına oldukça etkili bir şekilde devam eden kırmızı beyazlı takımda, morallerin de yerinde olduğu ifade ediliyor.

Şimdiye kadar oynan maçlarda yüksek bir performans ortaya koymayı başaran Sivassspor takımının, kalan maçları kazanmak için etkili bir mücadeleyi ortaya koymaya hazırlandığı ifade ediliyor. Bu kapsamda takımın oldukça umutlu bir şekilde çalışmalarına devam ettiği de belirtiliyor.

Sivasspor 8 Maçı Da Kazanmak İstiyor!

Transfer döneminin de etkili bir takımı olarak karşımıza çıkan Sivasspor futbol takımı, açılacak sezona da etkili bir şekilde hazırlanıyor. Teknik direktör Rıza Çalımbay öncülüğünde etkili bir antrenman programı da uygulamayı başaran Sivasspor, şampiyonluk için de iddialı bir şekilde çalışıyor.

Günü tek idmanla tamamlayan Sivasspor takımında antrenmanların korona virüs önlemleri kapsamında yapıldığı da ifade ediliyor. Öte yandan Yiğidoların özellikle çalışmalarına yoğun bir tempoda devam ettikleri de ifade ediliyor.

Güncel Yazılar