Sivasspor Denizlispor

Sivasspor Denizlispor Maçına Hazırlanıyor

Posted by

Süper Lig maçlarının 12 Haziran itibariyle başlayacak olması sonrasında Sivasspor takımında da etkili bir çalışma başlatılmıştı. Bu kapsamda Sivasspor Denizlispor maçının hazırlıklarına son sürat devam ediyor. Süper Ligde şampiyon olma iddiası bulunan kırmızı beyazlı takım, korona virüs tedbirlerine dikkat ederek, etkili bir şekilde antrenman yapıyor.

Demir Grup Sivasspor takımı teknik direktörü olan Rıza Çalımbay öncülüğünde etkili bir çalışmayı ortaya koyuyor. Bu kapsamda Sivasspor takımının antrenman sürecinin oldukça verimli bir şekilde geçtiği de ifade ediliyor. Bununla birlikte Sivasspor takımının oldukça iddialı bir şekilde çalışmalarına yaptığı da ifade ediliyor.

Sivasspor İddialı Bir Şekilde Hazırlanıyor

Sivasspor Denizlispor maçına oldukça yoğun bir şekilde hazırlanıyor. Mutlak 3 puan hedefinde olan Sivas temsilcisi takımın, oldukça iddialı bir antrenman programını ortaya koyduğu ifade ediliyor. Takımda oyuncuların 3’erli gruplar halinde çalıştıkları da ifade ediliyor.

Öte yandan Sivasspor takımına uygulanan korona virüs testinin sonuçlarının da açıklandığı ifade ediliyor. Bu kapsamda Sivasspor takımında uygulanan üçüncü korona virüs testinin sonuçlarının da negatif olduğu ifade ediliyor.

Güncel Yazılar