Sivasspor takımı

Sivasspor Takımı TFF’ye Gidecek!

Posted by

Bu sezon itibariyle Süper Ligde fırtınalar gibi esen Sivasspor takımı, Galatasaray takımının şikayet etmeye hazırlanıyor. Sivasspor takımının yetenekli oyuncuları olan Mert Hakan Yandaş ile Emre Kılınç’ı transfer etmeyi planlayan Galatasaray takımını Sivasspor’un şikayet edeceği belirtiliyor.

Bu sezon Sivasspor takımında sergilemiş oldukları yüksek performansla beğeni kazanan Mert Hakan İle Emre Kılınç transferinde önemli bir gelişme yaşandı. Galatasaray takımının bu iki futbolcuyla prensip anlaşmasına varması, Sivasspor takımının TFF’ye gitmesine sebep oldu.

Galatasaray Her İki Futbolcuyla Anlaşmıştı

Sivasspor takımı oyuncularının Galatasaray takımıyla prensip anlaşmasına varmış olmasından pek hoşnut değil! Kırmızı beyazlı takımın henüz sözleşmesi sona ermediği halde Galatasaray takımının futbolcularıyla görüşmüş olmasına karşı çıkıyor. Bundan dolayı ise Sivas temsilcisi olan futbol takımının TFF’ye gitmeye hazırlandığı ifade ediliyor.

Öte yandan Galatasaray takımının Mert Hakan Yandaş ile Emre Kılınç transferi için Sivasspor takımına herhangi bir transfer ücreti ödemeyeceği de ifade ediliyor. Bununla birlikte sarı kırmızılı takımın menajer ücreti de ödememek için futbolcularla doğrudan görüşme yaptıkları da ifade ediliyor.

Güncel Yazılar