Sivassporda lig hazırlıkları

Sivassporda Lig Hazırlıkları Devam Ediyor

Posted by

Süper Ligde zirveye oynayan Sivassporda lig hazırlıkları devam ediyor. Korona virüs tedbirleri kapsamında yakın zamana kadar futbolcularının evlerinden çalıştıkları Sivasspor takımında futbolcular artık kulüp tesislerinde antrenman yapmaya başladı.

Demir Grup Sivasspor takımın korona virüs tedbirlerine dikkat ederek antrenman çalışmalarına devam ediyor. Kulüp tesislerinde çalışmalarına ara vermeden devam eden, futbolcuların antrenmanlarına etkili bir şekilde devam ettikleri de ifade ediliyor. Kulüp oyuncularının korona virüs tedbirlerine uygun bir şekilde çalışmalarına devam edecekleri ifade ediliyor.

Sivassporda Lig Hazırlıkları Eksiksiz Sürüyor

Kırmızı beyazlı ekibin iki günlü süreyle izin yaptığı biliniyor. Bu kapsamda Sivassporda lig hazırlıkları eksiz olarak sürülüyor. Kulüpten yapılan antrenman çalışmalarında önemli bir açıklamanın da yapıldığı ifade ediliyor. Çalışmalarına kulüp tesislerinde devam eden Sivasspor futbol takımında morallerin de iyi olduğu açıklandı.

Teknik direktör Rıza Çalımbay öncülüğünde yapılan antrenmanın oldukça verimli geçtiği de belirtiliyor. Özellikle güç, dayanıklılık üzerine yapılan antrenman çalışmalarının daha sonra çabukluk alanına yönlendirildiği biliniyor. Futbolcuların iki farklı grup olarak çalıştığı Sivasspor takımında antrenmanların korona virüs tedbirleri kapsamında yapıldığı biliniyor.

Güncel Yazılar