Sivasspor transfer

Sivasspor Transfer Teklifinde Bulundu!

Posted by

Gelecek sezonun hazırlıklarını yapmaya başlayan Sivasspor transfer haberleriyle gündeme gelmeye başladı. Bu kapsamda Mateo Garcia’ya resmi bir teklif ileten Sivasspor takımının, gelecek yanıta göre hareket edeceği ifade edildi. Süper Ligde başarılı bir dönemi geride bırakan kırmızı beyazlı takım, kadrosuna yeni oyuncuları katmayı planlıyor.

Kadrosundan Emre Kılınç ve Mert Hakan Yandaş gibi yıldız isimleri kaybeden Yiğidolar, yıldız oyuncuların yerini doldurmak için harekete geçti. Bu kapsamda Kızılyıldız takımının yetenekli oyuncusu olan Mateo Garcia’ya teklif götüren Sivasspor, gelecek yanıtı bekliyor.

Sivasspor Transfer Dönemine Hızlı Girdi

Süper Ligde oldukça başarılı bir sezon yaşayan Sivasspor transfer dönemine de hızlı girmeyi başardı. Bu kapsamda kadrosundan eksilen futbolcuların yerine yeni futbolcular arayan Yiğidolar, teknik direktör Rıza Çalımbay’ın direktifleri doğrultusunda transferler yapmaya başladı.

Edinilen bilgiye göre Süper Ligde üst sıralarda yer alan Sivasspor, Kızılyıldız futbol takımının yetenekli oyuncusu Mateo Garcia için harekete geçti. Arjantinli oyuncu için harekete geçen Sivasspor böylece gelecek sezon için kadrosunu güçlendirmeyi amaçlıyor.

Güncel Yazılar