Sivasspor futbol takımı

Sivasspor Futbol Takımı Durdu!

Posted by

Bu sezon itibariyle Süper Ligde fırtınalar gibi esmeyi başaran Sivasspor futbol takımı son haftalarda aldığı sonuçların ardından adeta durdu. Özellikle Mert Hakan Yandaş ile Emre Kılınç’ın performansındaki düşüklüğün, Yiğidoların başarısına da engel olduğu ifade ediliyor.

Sivasspor takımının başarılı futbolcuları olan Emre Kılınç ile Mert Hakan bilindiği üzere farklı takımlara transfer olmalarıyla sık sık gündeme gelmişti. Bu iki oyuncunun performansındaki düşüklüğün Sivasspor takımını olumsuz olarak etkilediği ifade ediliyor.

Sivasspor Futbol Takımı Düşüşte!

Ligin son 6 maçında sadece 1 maç kazanabilen Sivasspor takımı tam anlamıyla bir düşüş sergiliyor. Ligi üçüncü olarak bitirebilme hedefinden de uzaklaşan Sivasspor, öte yandan gelecek sezon için de umut vermemeye başladı.

Mert Hakan Yandaş ile Emre Kılınç’ın takımını katkı sunamaması, Sivasspor takımında ciddi bir performans düşüklüğüne neden oluyor. Özellikle son 6 haftaya bakıldığında Sivasspor takımında performans düşüklüğü gözler önüne seriliyor. Sivasspor eğer böyle devam edecek olursa ligde ilk üçte yer alma hedefini de gerçekleştiremeyecek!

Güncel Yazılar