Sivasspor futbol takımı

Sivasspor’da Fikir Ayrılığı mı Var?

Posted by

Süper Lig’in iddialı takımları arasında yer alan Sivasspor futbol takımı, liglerin başlamasına hazırlanıyor. Bu kapsamda hazırlık çalışmalarının başladığı Sivasspor’da başkan ile teknik direktörün görüş ayrılığı yaşadıkları düşünülüyor.

Liglerin 12 Haziran itibariyle başlayacak olması sonrasında Rıza Çalımbay ile Mecnun Otyakmaz’ın birbirinden farklı açıklamalar yaptığı dikkatlerden kaçmadı. Rıza Çalımbay, sağlık riski sorununun devam ettiğine vurgu yaparak, liglerin bitirilmesi gerektiğini ifade etmişti.

Otyakmaz: Liglere Devam Edilmeli

12 Haziran itibariyle liglerin başlayacak olması sonrasında Sivasspor futbol takımı başkanı, liglerin devam ettirilmesinden yana tavır ortaya koydu. Takımın teknik direktörü ise riskli durumunda devam ettiğini ifadederek, liglerin bitirilmesini önerdiği biliniyor.

Sivasspor başkanı olan Mecnun Otyakmaz, yapmış olduğu açıklamada Hakkaniyete vurgu yaparak liglerin devam ettirilmesini ifade etti. Şampiyonun kim olacağının belirlenmesi ve küme düşeceklerin belirlenmesi gerektiğini ifade eden başkan, yayıncı kuruluşun da yanı görüşte olduğunu belirtti. Onun bu açıklamasından sonra takımda bir görüş ayrılığının yaşandığı yorumları yapılmaya başlandı.