Sivasspor futbol takımı

Sivaspspor Antrenmanlarına Devam Ediyor

Posted by

Süper Ligin iddialı takımları arasında yer alan Sivasspor futbol takımı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Akşam saatlerine doğru antrenmanlarında devam eden Sivasspor takımının, gruplar halinde çalışmalarına devam ettiği ifade ediliyor. Yaptığı antrenmanlarla güç depolayan Sivas temsilcisinin, iddialı bir şekilde hazırlıklarına devam ettiği belirtiliyor.

Antrenman çalışmalarına hız kesmeden devam eden Sivasspor takımı, teknik direktör Rıza Çalımbay öncülüğünde antrenmanlarını yapıyor. Akşam saatlerine kadar devam eden antrenmanlarda güç depolayan futbolcuların oldukça moralli oldukları da ifade ediliyor.

Rıza Çalımbay Takımının Başında

Sivasspor futbol takımı 1 günlük iznin ardından hazırlık çalışmalarına teknik direktör Rıza Çalımbay öncülüğünde devam ediyor. Gruplar halinde çalışmalarına devam eden kulüp oyuncularının, kulüp tesislerinde etkili bir şekilde çalıştıkları da ifade ediliyor.

Rıza Çalımbay ile yardımcılarının katıldığı antrenman çalışmalarının 2 grup halinde devam ettiği bildiriliyor. Yapılan antrenmanlara ısınma hareketleriyle birlikte dayanıklılık hareketlerine ağırlık veriliyor. Ayrıca antrenmanlarda topla birlikte çalışmaların da yapıldığı ifade ediliyor. Öte yandan antrenmanlara sağlık ekiplerinin de eşlik ettikleri ifade ediliyor.

Güncel Yazılar