Sivasspor futbol takımı

Sivasspor’un Kuruluşu Kutlandı

Posted by

Bu sezonun etkili takımları arasında ye alan Sivasspor futbol takımı kuruluş yıl dönümü kutlandı. Yaşanılan korona virüs salgını nedeniyle kutlamalara farklı bir tat katan Çılgınlar 58, takımın kuruluşunu meşale yakarak kutladı.

Kırmızı beyazlı takımın taraftar gurubu, takımlarının kuruluş yıldönümünde meşale yaktı. Böylece kutlama organizasyonunu farklı bir şekilde hazırlayan taraftar grubu ilgi de çekti. Sosyal medya üzerinden yapılan çağrı sonrasında söz konusu organizasyonun düzenlendiği ifade edildi. Bu kapsamda Sivasspor takımının kuruluş yıldönümü de kutlanmış oldu.

Yenidoğan Mahallesinde Meşale Şenliği

Sivas’ın Yenidoğan Mahallesi Sivasspor futbol takımı kuruluş yıldönümü kapsamında önemli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Bu kapsamda mahallede çok sayıda şelale yakılırken, bu olay sonrasında ilginç görüntüler de ortaya çıktı.

Çılgınlar 58 grubunun organize ettiği etkinlik kapsamında yıl dönümü güzel bir etkinlikle kutlanmış oldu. Sivasspor takımının 53. Kuruluş yıl dönümünde tam anlamıyla bir meşale şenliği de yaşanmış oldu. Söz konusu organizasyon sosyal medyadan da büyük ilgi görmeyi başardı.