Sivassporlu Futbolcular Laktat Testi Oldu!

Sivassporlu Futbolcular Laktat Testi Oldu!

Posted by

Gelecek sezona etkili bir şekilde hazırlanan Sivassporlu futbolcular laktat testi oldu! Yeni sezon hazırlıklarına antrenman yaparak devam eden Sivasspor futbol takımında bir yandan da birtakım testlerin yapılmasına devam ediliyor. Bu kapsamda kulüp futbolcularının laktat testinden geçirildikleri açıklandı.

Bolu’da kampa giren Yiğidolar, burada etkili bir antrenman sürecine de dahil oluyorlar. Öte yandan Bolu kampında Sivasspor futbol takımı oyuncularının laktat testinden geçirildikleri ifade ediliyor. Futbolculara uygulanan testin 4’er kişilik gruplar halinde uygulandığı ifade edilerek; takımın yeni sezona hazırlanması için gerekli tedbirlerin de alınacağı ifade ediliyor!

Sivassporlu Futbolcular Laktat Testi Uygulamasından Geçti!

Bolu kampının 11. Günü itibariyle kırmızı beyazlı ekin futbolcularının laktat testinden geçirildikleri ifade edildi. Bu kapsamda testin futbolculara 4 kişilik gruplar halinde uygulandığı da belirtildi. Testlerde futbolcuların form durumları ve dayanıklılık seviyeleri kontrol edildi.

Yine futbolculara uygulanan Laktat testi kapsamında sporcuların nabız değerlerinin de tespit edildiği ifade edildi. Testlerin bireysek yükleme kapsamlı olarak yapıldığı da ifade edildi. Öte yandan testlerin futbolcuların koşularının arasında kulak ve parmaklarından alınan kanlara uygulandığı da ifade edildi.

Güncel Yazılar