Sivasspor Çift Antrenman Yaptı

Sivasspor Çift Antrenman Yaptı

Posted by

Süper Ligin iddialı takımları arasında yer alan Sivasspor çift antrenman yaptı! Günü çift antrenman yaparak sonlandıran Sivasspor futbol takımının yeni sezona etkili bir şekilde hazırlık gösterdiği ifade ediliyor.  Bu kapsamda takımın etkili bir antrenman dönemini geçirdiğini ifade etmek de mümkün oluyor.

Bolu Gerede’deki tesislerde Süper Lig hazırlığına devam eden Sivasspor’un etkili bir antrenman dönemi yaşadığı biliniyor. Bu kapsamda Sivassporlu futbolcuların yoğun bir tempoda lige hazırlandıkları da ifade ediliyor. Öte yandan antrenmanların teknik direktör Rıza Çalımbay yönetiminde şekillendiği de biliniyor.

Bugün Sivasspor Çift Antrenman Yaptı

Günü çift antrenman yaparak tamamlayan Sivasspor, son derece etkili bir antrenman dönemine imzasını atıyor. Bu kapsamda nitelikli bir hazırlık dönemi yaşayan Sivasspor futbol takımının, Bolu Gerede’de hazırlık kampına devam ettiği ifade ediliyor.

Günde çift antrenman yapan Sivassporlu futbolcuların, yeni sezona oldukça yoğun bir şekilde hazırlandıkları ifade ediliyor. Bu kapsamda akşam saatlerine kadar süren antrenman çalışmasının oldukça başarılı geçtiği de ifade ediliyor. Akşam saatlerinde antrenmanın saat 18:00 itibariyle başladığı ifade ediliyor.

Güncel Yazılar