Beşiktaş Sivasspor maçı

Beşiktaş Sivasspor Maçı Bekleniliyor!

Posted by

The Land Of Legends Cup kapsamında oynanacak olan Beşiktaş Sivasspor maçı heyecanlı bir şekilde bekleniliyor. Match PR tarafından organize edilen bu büyük turnuvanın açılış maçı olan Fenerbahçe ile Antalya arasındaki maçın Fenerbahçe’nin 4 – 0 galibiyetiyle son bulduğu biliniyor. Bu kapsamda Beşiktaş ile Sivasspor takımları arasında yapılacak olan maçın ne zaman yapılacağı da merak ediliyor.

Bilindiği üzere Sivasspor takımının bu sezon itibariyle The Land Of Legends Cup’ta mücadele içinde yer alacağı biliniyor. Bu kapsamda futbol severlerin de bu turnuvada yapılacak olan maçları oldukça heyecanlı bir şekilde bekledikleri de biliniyor.

Beşiktaş Sivasspor Maçı Ne Zaman?

Dolmabahçe’de oynanacak olan maçta her iki takımın da yeni transferlerinin görev alacakları da biliniyor. Hem Beşiktaş takımının teknik direktörü Sergen Yalçın hem de Sivasspor teknik direktörü Rıza Çalımbay bu turnuva sayesinde yeni transferlerini görme şansına sahip olacaklar!

Öte yandan Sivasspor futbol takımının yeni sezona hazırlanmak için etkili bir mücadelenin içerisinde yer aldığı da biliniyor. Bu kapsama takımın etkili bir antrenman süreci içerisinde yer aldığı da biliniyor.

Güncel Yazılar