teknik direktör Rıza Çalımbay,

Teknik Direktör Rıza Çalımbay Lig Zor Olacak!

Posted by

Geçtiğimiz sezon Süper Ligde etkili bir performans ortaya koyabilen Sivasspor futbol takımının teknik direktörü Rıza Çalımbay önemli açıklamalarda bulundu. Bu kapsamda teknik direktör Rıza Çalımbay, gelecek sezon 21 takımlı bir ligin oynanacağını ifade ederek, bu durumun ligi çok zorlayacağını da sözlerine ekledi.

Oldukça zor bir ligin kendilerini beklediğini ifade eden Rıza Çalımbay; 21 takımın Süper Ligde yer alacak olmasının bazı soruları da beraberinde getireceğini ifade etti. Bu durumun zor bir ligin olacağı ihtimalini ortaya çıkardığını ifade eden Çalımbay, sıkıştırılmış bir ligin kendilerini beklediğini de ifade etti.

Teknik Direktör Rıza Çalımbay Sıkıştırılmış Bir Lig Olacak

Gelecek sezon itibariyle kendilerini sıkıştırılmış bir ligin beklediğini ifade eden Rıza Çalımbay, inşallah sakatsız ve kazasız bir sezon yaşarız, tarzında bir açıklamaya da imza attı. Lig çalışmalarına Bolu Gerede’de devam eden Sivasspor takımının teknik direktörü Rıza Çalımbay, önemli açıklamalarda bulundu.

Yaptıkları transfer çalışmalarına dair önemli açıklamalarda bulunan Rıza Çalımbay, 3 -4 oyuncu transfer ettiklerini ifade etti. 3 -4 futbolcu daha transfer etmeyi amaçladıklarını sözlerine ekleyen Rıza Çalımbay, böylece yeni sezona hazır olacaklarının da altını çizdi.

Güncel Yazılar