Sivasspor korona testleri

Sivasspor Korona Testleri Negatif!

Posted by

Korona virüs sürecinde periyodik olarak testten geçen Sivasspor korona testleri negatif çıktı! Süper Lig takımları arasında yer alan Sivasspor futbol takımının düzenli olarak korona virüs testinden geçtiği biliniyor. Bu kapsamda takımda yapılan en son testin de sonuçlarının negatif olduğu açıklandı.

Sivasspor takımının futbolcuları ile teknik ekibine uygulanan korona virüs testlerinin sonuçları açıklandı. Yapılan açıklamaya göre Sivas temsilcisi takımda yapılan Covid 19 testinin sonuçlarının negatif olarak açıklandığı belirtildi.

Sivasspor Korona Testleri Açıklandı

Sivas temsilcisi futbol takımı korona virüs önlemleri kapsamında periyodik olarak korona virüs testinden geçiyor. Bu kapsamda takım oyuncularına ve teknik ekibe yapılan testlerin sonuçlarının negatif olduğu da açıklandı. Söz konusu testlerin Bolu il Sağlık Müdürlüğü ekipleri tarafından yapıldığı ifade edildi.

Bolu Gerede’deki tesislerde kampta olan Sivasspor’un kovid 19 testinden geçtiği açıklandı. Bu kapsamda test sonuçlarının da açıklandığı belirtildi. Kulüp yönetimi tarafından yapılan açıklamaya göre takımda oyuncularda ve teknik ekipte herhangi bir pozitif bulguya rastlanmadığı ifade edildi. Öte yandan takımın kampa devam ettiği de ifade edildi.

Güncel Yazılar