Sivasspor Erdoğan Yeşilyurt

Erdoğan Yeşilyurt Takımında Kalıyor!

Posted by

Özellikle Galatasaray takımının yoğun bir şekilde transfer etmeyi istediği Erdoğan Yeşilyurt’un takımında kalacağı ifade ediliyor. Sivasspor Erdoğan Yeşilyurt ile 3 yıllığına sözleşme imzaladığı ifade ediliyor. Öte yandan Galatasaray takımının daha önceden Sivasspor takımından Emre Kılınç ile Mert Hakan Yandaş’ı transfer ettiği duyurulmuştu.

Sivasspor takımının kendi oyuncusu olan Erdoğan Yeşilyurt ile 3 yıllığına anlaştığı ifade ediliyor. Böylece Galatasaray takımının transfer listesinde yer alan Yeşilyurt’u transfer edebilmesinin de engellendiği ifade ediliyor.

Rıza Çalımbay İstedi!

Öte yandan Erdoğan Yeşilyurt’un takımda kalmasını en çok takımın teknik direktörü olan Rıza Çalımbay’ın istediği ifade ediliyor. Aslen Almanya doğumlu olan Yeşilyurt, daha önce de Altınordu takımının formasını giymişti. Yetenekli futbolcunun daha önceden de takımda kalmayı istediği ifade ediliyor.

Sivasspor takımının teknik direktörü olan Rıza Çalımbay, yöneticilere Emre ve Hakan gidebilir. Ancak Erdoğan Yeşilyurt’un takımda kalmasını çok istiyorum dediği ifade ediliyor. Bu sözlerin üzerine Sivasspor kulüp yönetiminin harekete geçerek yıldız oyuncu ile sözleşme yenilediği de belirtiliyor.

Güncel Yazılar