Sivasspor futbol takımının

Sivasspor Günü Tek İdmanla Kapattı!

Posted by

Korona virüs sürecinde etkili bir hazırlık dönemi ortaya koymayı başaran Sivasspor futbol takımının günü tek antrenmanla tamamladığı ifade edildi. Öte yandan takımın antrenmanlarını yaparken korona virüs tedbirlerine uymak konusunda oldukça hassas olduğu da gözlendi.

Yeni tip korona virüs sürecinde liglere ara verildikten sonra 12 Haziran tarihinde Süper Ligin yeniden başlayacağı ifade ediliyor. Bu kapsamda Sivasspor takımının da etkili bir çalışma dönemine giriş yaptığı ifade ediliyor. Bu dönemde korona virüs önlemlerine de uygun davranan Sivasspor takımında morallerin de yerinde olduğu ifade ediliyor.

Korona Virüs Tedbirlerine Uyuluyor

Sivasspor futbol takımı korona virüs tedbirlerine etkili bir şekilde riayet ederek çalışmalarına devam ediyor. Teknik direktör Rıza Çalımbay’ın öncülüğünde çalışan futbolcuların 3 grup halinde antrenmanlarına devam ettikleri ifade ediliyor.

Toplamda 1 buçuk saat kadar süren antrenmanda takım oyuncularının ilk önce ısınma hareketleri yaptığı ifade ediliyor. Bununla birlikte takım oyuncularının son yarım saatte ise yarım sahada çift kale maç yaptıkları da ifade ediliyor.

Güncel Yazılar