Mert Hakan Yandaş

Mert Hakan Fenerbahçe’de

Posted by

Sivasspor takımının yetenekli futbolcuları arasında yer alan Mert Hakan Yandaş, Fenerbahçe yolunda! Daha önceden ismi Galatasaray takımıyla anılan Mert Hakan Yandaş’ın Fenerbahçe takımını tercih ettiği belirtiliyor. Bu kapsamda Terim’in daha önceden hayırlı olsun oğlum, lafından sonra Mert Hakan Yandaş’ın Fenerbahçe takımına evet dediği ifade ediliyor.

Fenerbahçe takımına toplamda 5 yıllığına imza atacak olan Mert Hakan, böylece gelecek sezon itibariyle Fenerbahçe takımının formasını giyecek. Fenerbahçe takımının şimdiden gelecek sezonun kadrosunu şekillendirmeyi istediği biliniyor.

Mert Hakan’ın Adı Galatasarayla Anılıyordu

Yakın zamana kadar adı Galatasaray takımıyla anılan Mert Hakan Yandaş, artık Fenerbahçe takımıyla anlaşmak üzere. Edilen bilgiye göre Mert Hakan Yandaş’ın bu kararı vermesinde, Emre Belezoğlu etkili oldu. Bununla birlikte Galatasaray takımının indirim istemesi, Yandaş’ın Fenerbahçe’yi tercih etmesinde etkili oldu.

Öte yandan Sivasspor takımının yetenekli oyuncusu Mert Hakan Fenerbahçe’ye transferinde 5 – 7 Milyon TL kadar bir imza parası alacak. 5 yıllığına Fenerbahçe forması giymek için imza atacak olan Mert Hakan Yandaş, transfer haberlerinin merkezinde yer almaya da devam ediyor.

Güncel Yazılar