Sivasspor Konyaspor maçı

Sivasspor 2 – 2 Berabere Kaldı!

Posted by

Süper Ligin flaş takımları arasında yer alan Sivasspor Konyaspor maçı sonrasında 1 puanı zor kurtardı! Küme düşme potasından uzak kalmak için mücadele eden Koyaspor futbol takımıyla karşı karşıya gelen Sivasspor, bu maçtan 2 – 2 berabere ayrıldı.

Korona virüs tedbirleri kapsamında seyircisiz olarak oynatılan Konyaspor ile Sivasspor maçında her iki takım da birer puana razı geldi. Deplasmanda Konyaspor futbol takımıyla karşı karşıya gelen Yiğidolor, şampiyonluk yolunda ağır bir yara aldı.

Rıza Çalımbay Çok Üzgünüz

Sivasspor Konyaspor maçı sonrasında bir açıklama yapan teknik direktör Rıza Çalımbay, bu sonucun kendilerini üzdüğünü ifade etti. Konyaspor takımını iyi analiz ettiklerini ifade eden Çalımbay, çalıştıkları yerden gol yemelerinin kendilerini çok üzdüğünü ifade etti.

Sivasspor teknik direktörü olan Rıza Çalımbay; o kadar söylememe rağmen, tam da beklediğimiz yerlerden goller yedik dedi. Maçı çevirebileceklerine inandığını ifade eden Çalımbay, bu maça birtakım eksikliklerle çıkmak zorunda kaldıklarını da ifade etti.

Güncel Yazılar