Sivasspor iç transfer

Sivasspor İç Transfer Çalışmalarına Devam Ediyor

Posted by

Süper Ligin iddialı takımları arasında yer alan Sivasspor iç transfer çalışmasında etkili bir performans sergiliyor. Gelecek sezonun hazırlıklarına etkili bir şekilde devam eden Sivasspor bir yandan da transfer çalışmalarını hızlandırıyor. Bu kapsamda daha önce Felix’i renklerine bağlayan Yiğidolar, bu seferde iç transferde önemli bir imza atmaya hazırlanıyor.

Gelecek sezon itibariyle UEFA Avrupa Ligi’nde oynayacak olan Sivasspor, etkili bir transfer dönemine de giriş yaptı. Ligi 4. Olarak tamamladığı için Avrupa Kupasında oynamaya hak kazanan Yiğidolar, hem iç transferde hem de dış transferde etkili bir çalışmaya imza atıyor.

Sivasspor İç Transfer de Etkili Oluyor

UEFA Avrupa Liginde oynayacak olan Sivasspor etkili bir transfer çalışması yapmak için kollarını sıvadı. UEFA Avrupa Ligi maçlarında ön eleme oynayacak olan Sivasspor, iç transferde ikinci imzaya çok yakın!

Geçtiğimiz sezon itibariyle Everton takımından gelen Arouna Kone ile görüşen Sivasspor yönetimi yetenekli oyuncudan olumlu yanıt aldı. Böylece Arouna Kone Sivasspor takımında bir yıl daha kalmak üzere Sivasspor yönetimine olumlu görüş bildirdi.

Güncel Yazılar