Sivasspor takımı

Sivasspor Takımı İzin Yapacak!

Posted by

Liglerin 12 Haziran tarihiyle başlayacak olması sonrasında hazırlık çalışmalarına başlayan Sivasspor takımı; futbolcularına izin verdi. 12 Haziran için etkili bir çalışma dönemi içerisine giren kırmızı beyazlı takımın; kalecilerine ise özel bir çalışma programı uyguladıkları belirtiliyor.

Hazırlıklarına kulüp tesislerinde başlayan Sivasspor’da takımın yoğun bir antrenman süreci içerisinde yer aldığı belirtiliyor. Kırmızı beyazlı ekibin teknik direktörü olan Rıza Çalımbay, futbolcularıyla birlikte antrenman programının içerisinde yer aldığı ifade edildi.

Tüm Futbolculara İzin Verildi

Sivasspor takımı teknik direktörü olan Rıza Çalımbay; liglerin 12 Haziran tarihi itibariyle başlatılacak olmasından dolayı antrenman çalışmalarına başlamıştı. Yapılan antrenman çalışması sonrasında takım antrenörünün futbolcularına izin verdiği ifade ediliyor.

Kulüp yönetiminden yapılan açıklamaya göre; takımın kalecileri antrenman yapmaya devam ederken; kırmızı beyazlı takımın futbolcularına da izin verildiği ifade edildi. Takımın kalecileri; kaleci antrenörü olan Cengiz Birgen çalıştırıyor. Öte yandan Sivasspor takımının teknik direktörünün liglerin başlamasının ertelenmesine dair bir açıklama da yaptığı biliniyor.

Güncel Yazılar