Sivasspor takımında Kayode transferi

Sivasspor Takımında Kayode Transferi Gündemde

Posted by

Yeni sezona etkili transferlerle giren Sivasspor takımında Kayode transferi yeninden gündeme geldi! Geçen sezon itibariyle Gaziantep futbol takımında kiralık olarak oynayan Olarenwaju Kayode, yeniden Sivas temsilcisi takımın gündeminde yer almaya başladı.

Geçtiğimiz sezon itibariyle Gaziantep Kulübünde kiralık olarak oynayan Olarenwaju Kayode  ile Sivasspor futbol takımının ciddi manada ilgilendiği açıklandı. Öte yandan kırmızı beyazlı ekibin bu transferde mutlu sona çok yakın olduğunun da altı çiziliyor.

Sivasspor Takımında Kayode Transferi Konuşuluyor

Son zamanlarda etkili transferlere imza atan Sivasspor takımının özellikle Olarenwaju Kayode’nin transfer edilmesi konusunda etkili bir çalışma içerisinde yer alıyor. Gaziantep takımında geçtiğimiz sezon itibariyle kiralık olarak oynayan Olarenwaju Kayode’nin Sivas temsilcisi takımından transfer teklifi aldığı bildiriliyor.

Olarenwaju Kayode transfer edilmesi konusunda mutlu sona çok yakın olan kırmızı beyazlı takımın, 27 yaşındaki yetenekli oyuncuyu transfer edeceği konuşuluyor. 27 yaşında olan Brezilyalı yeteneği renklerine bağlamak isteyen Sivasspor futbol takımının  bu transfer sayesinde kadrosunu  çok daha güçlü bir hale getirebileceği ifade ediliyor.

Güncel Yazılar